Olicar - Odbiór i montaż nowych opon w naszym serwisie


 

Firma Olicar - jest serwisem partnerskim Oponeo.pl S.A 


Nowe opony można zakupić po okazyjnych cenach na stronie www.oponeo.pl ,

następnie odebrać i zamontować w naszym serwisie w okazyjnej cenie.

W opcji dostawy proszę zaznaczyć nasz serwis przy ulicy Podhalańskiej 19.

W razie pytań prosimy o kontakt : 503 396 616

 

 

Informacje o firmie Oponeo:

 

Od kiedy działamy?

OPONEO.PL S.A. sprzedaje opony i felgi od 2001 roku. Byliśmy jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce z oponami, a obecnie jesteśmy liderem branży oponiarskiej w kraju. OPONEO.PL S.A. posiada także sklepy zagraniczne: niemiecki, holenderski, austriacki, włoski, hiszpański, brytyjski, francuski, turecki, irlandzki i czeski. Systematycznie wchodzimy na rynki kolejnych państw.

 

Gwarancja niskich cen

Oferujemy Państwu zakup opon w bardzo korzystnych cenach. Jesteśmy w stanie zapewniać niskie ceny dzięki atrakcyjnym zakupom bezpośrednio od producentów ogumienia. Przyczynia się do tego skala działalności naszej firmy, której ambitnym celem jest ekspansja na całą Europę.

Gwarancja dostępności

Tysiące opon są gotowe do natychmiastowego transportu do Państwa rąk.

Oryginalne, nowe produkty

Sprzedajemy opony NIE STARSZE niż 18 miesięcy od daty ich wyprodukowania. Dzięki tej zasadzie, skracamy okres przewidziany do sprzedaży przez polską normę PN-C94300-7 o połowę! Treść wspomnianej normy to"Ogumienie - pakowanie, przechowywanie i transport": opony do 3 lat od daty ich produkcji mogą być swobodnie wprowadzone, magazynowane, dystrybuowane i sprzedawane, zachowując jednocześnie wszystkie swoje parametry w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego też, informujemy, że w okresie sezonu letniego i zimowego, większość sprzedawanych produktów pochodzi z bieżącego roku, a średni DOT (data produkcji) opon nie przekracza kilku miesięcy.

Dostawa w ciągu 2 dni roboczych

OPONEO.PL S.A. posiada nowoczesne centrum logistyczne, pozwalające wysłać dziennie do indywidualnych odbiorców 15 tys. opon. Sprzedawane przez nas produkty są doręczane bezpłatnie do Klientów na terenie całego kraju. Korzystamy z usług profesjonalnych firm przewozowych mających wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów. Większość paczek jest doręczanych do naszych klientów w przeciągu 2 dni roboczych, co ogranicza do minimum ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie.